Bağdat Copy Center | Kurumsal


Bağdat Copy Center olarak dijital baskı sektöründe, 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübenin ardından Aralık 2019’da İstanbul Göztepe’de hizmete başlamış bulunmaktayız.

Farklı iş kolları ve kişiye özel seçeneklerimizle müşterilerimizin baskı ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için fiyat / kalite dengesine özen göstermekteyiz.

Firmamızda kullanılan makine, malzeme ve ürünler piyasanın önde gelen markalarından olup teknolojik güncellemeleri takip etmekteyiz.

Dijital baskı, iç/dış mekan baskı, poster baskı, canvas/tuval baskı, ciltleme, pvc/laminasyon, fotoblok/foreks sıvama, matbaa baskıları ve kırtasiye çeşitleri hizmet yelpazemizin başlıca ürünleridir.

Bağdat Copy Center Kimdir?

Bağdat Copy Center, Ozalit baskı temeli olan, alanında bilgi ve tecrübe birikimi ile müşterilerinin güven esaslı çalıştığı, profesyonel işlerde başarıya odaklanarak kurulmuş bir firmadır.

Bağdat Copy Center - Ne Yapar?

Bağdat Copy Center, firmamıza elektronik veya fiziki olarak ulaşan müşterilerimizin fotokopi, baskı, reklam, afiş, ciltleme ve daha bir çok işlerini en kısa süre, en doğru yöntemler ve en ekonomik şekilde hazırlar.

Doğru iletişimi ön planda tutarak kalıcı, yenilikçi ve sürekliliği olan bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Dijital baskı sektöründe Bağdat Copy Center olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden sonuca ulaştırmak gayretindeyiz.

Müşterilerimizin güvenini sağlamak ve ilk tercih edilen firmalardan biri olmak çabasındayız.